joga, Racibórz, Raciborz, Wodzisław, Śl., Śląski, Rybnik, tańce, tańce, w, kręgu, taniec, towarzyski, taniec, brzucha, zdrowie, rekreacja, ćwiczenia, na, kręgosłup, kondycja, fizyczna, studio, tańca, szkoła, tańca, Wolska, Kurakiewicz, Foryś, Tabor, Jegerska, Kowalczyk, Fita, Rączka, Stanik, odchudzanie, astrologia, struny, głosowe, chrypka

Strona glowna

Poranne TAŃCE W KRĘGU

Rozpoczynamy ZAJĘCIA TAŃCÓW W KRĘGU.
Zajęcia odbędą się w:
Ośrodku Sportowym " Sokół"ul.Klasztorna 9 - sala konferencyjna 1 piętro
dzień; wtorek:godzina:11.30-12.30
Koszt zajęć:
10 złotych
7 złotych dla członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Wskazane zmienne obuwie.
Zapraszamy wszystkich chętnych.
       Tańczenie w kręgu (tańce greckie, rumuńskie, bułgarskie, macedońskie, izraelskie i inne) daje niezapomniane uczucie wspólnoty, a wykonywanie tych samych kroków do pięknej, niekiedy bardzo pierwotnej muzyki , wywołuje uczucie radości i odprężenia
       Przez ten sposób poznawania - poprzez taniec - możemy wzbogacić własny świat, usunąć wiele stereotypów i uprzedzeń w stosunku do innych narodów. Poznawanie poprzez taniec powoduje, że inne kultury, narody, ludzie, stają się nam bliżsi, bardziej interesujący i w gruncie rzeczy - w swoich emocjach wyrażanych w tańcu - tacy sami jak każdy z nas.
       Rytm i ruch są drogą do uzyskania harmonii ciała i umysłu. Pozwalają na poznanie siebie i swoich emocji oraz ułatwiają kontakt z innymi ludźmi. Taniec od wieków jest znany jako niezwykle skuteczna metoda terapeutyczna a tańce w kręgu jednoczą w krótkim czasie ze sobą ludzi, którzy się zupełnie nie znają.
       Poprzez zabawę tańcem następuje poprawa jakości życia. Łatwiej jest poradzić sobie z lękiem, niepewnością i brakiem poczucia własnej wartości. Taniec angażuje jednocześnie ciało, emocje i umysł. Sprzyja to zwiększeniu zaufania do samego siebie i innych ludzi.

TRZYMIESIĘCZNY KURS
„ZAJĘCIA JOGI DLA KRĘGOSŁUPA Z MUZYKOTERAPIĄ”
DLA DZIECKA (RODZIC GRATIS) zapisy trwają


Lato 2017 - Joga na Mazurch

SOBOTNIE WARSZTATY JOGI KRĘGOSŁUPA 2016/2017

Ferie Rodzinne z Jogą i tańcami w Srebrnej Górze 15-22.01.2017

Zapisy na zajęcia

Joga dla kręgosłupa

Poranne Tańce w kręgu

Tańce w kręgu GALERIA

"Warsztaty Nowy ciekawy 2017rok - STWÓRZ SWOJĄ MAPĘ MARZEŃ"

Warsztaty „Aktywny głos” "Obudź ciało"

Warsztaty „Żyj zgodnie z siłą Księżyca”

Konsultacje i porady psychologiczne dla rodziców z małymi dziećmi

Terapia indywidualna

Warsztaty bębniarskie