joga, Racibórz, Raciborz, Wodzisław, Śl., Śląski, Rybnik, tańce, tańce, w, kręgu, taniec, towarzyski, taniec, brzucha, zdrowie, rekreacja, ćwiczenia, na, kręgosłup, kondycja, fizyczna, studio, tańca, szkoła, tańca, Wolska, Kurakiewicz, Foryś, Tabor, Jegerska, Kowalczyk, Fita, Rączka, Stanik, odchudzanie, astrologia, struny, głosowe, chrypka

Strona glowna

Konsultacje i porady psychologiczne dla rodziców z małymi dziećmi

      Jestem psychologiem, specjalizacji kliniczno- wychowawczej dzieci i młodzieży, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam również doskonalenie zawodowe w dziedzinie socjoterapii i psychoprofilaktyki w Centrum Edukacji Doskonalenia i Rozwoju w Krakowie.
Od niemal sześciu lat pracuję w swoim zawodzie. Początkowo była to praca z dziećmi niepełnosprawnymi w ówczesnym Raciborskim Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Caritas”, a od 4 lat jestem psychologiem w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej.
Od początku pracuję z najmłodszymi, takie też były już wcześniej moje zamiłowania. Podczas studiów wybierając specjalizację, już wtedy wiedziałam, że bardzo chcę swoje przyszłe życie zawodowe poświęcić dzieciom.
Obecnie sama jestem mamą trzyletniej Juli dlatego doświadczam wielu spraw na samej sobie i wiem też, że jeszcze dużo przede mną.
Zaburzenia emocjonalne, zachowania, kłopoty wychowawcze, interpretacja i rozwiązywanie problemów, które rzutują na całą rodzinę (mamę, tatę, dzieci), a które bardzo często ujawniają się u najmłodszych członków rodziny to, to co w szczególności mnie interesuje i w czym chcę dalej się rozwijać.
Zanim uda mi się poszerzyć swoją działalność o grupy terapeutyczne, warsztaty dla dzieci i młodzieży, na początek chcę zaproponować wszystkim zatroskanym, zakłopotanym i często bezradnym rodzicom oraz ich dzieciom konsultacje oraz porady psychologiczne.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie. Ofertę swoją kieruję przede wszystkim do dzieci od 3 do 10 roku życia.

Zapisy na konsultację telefonicznie lub e-mailem.
(e-mail olik163@wp.pl)
tel. kom. 692299119
TRZYMIESIĘCZNY KURS
„ZAJĘCIA JOGI DLA KRĘGOSŁUPA Z MUZYKOTERAPIĄ”
DLA DZIECKA (RODZIC GRATIS) zapisy trwają


Lato 2017 - Joga na Mazurch

SOBOTNIE WARSZTATY JOGI KRĘGOSŁUPA 2016/2017

Ferie Rodzinne z Jogą i tańcami w Srebrnej Górze 15-22.01.2017

Zapisy na zajęcia

Joga dla kręgosłupa

Poranne Tańce w kręgu

Tańce w kręgu GALERIA

"Warsztaty Nowy ciekawy 2017rok - STWÓRZ SWOJĄ MAPĘ MARZEŃ"

Warsztaty „Aktywny głos” "Obudź ciało"

Warsztaty „Żyj zgodnie z siłą Księżyca”

Konsultacje i porady psychologiczne dla rodziców z małymi dziećmi

Terapia indywidualna

Warsztaty bębniarskie